O firmie

EURO-PUCH NAJWYŻSZA JAKOŚĆO FIRMIE

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe EURO-PUCH powstało w roku 1997 na bazie przedsiębiorstwa handlowego „Krzysztof” założonego przez Krzysztofa Nowakowskiego.

Szeroki asortyment wyrobów obejmuje produkty z puchu, półpuchu oraz pierza dartego. W trakcie procesu produkcji puch oraz pierze zostaje odkażone bakteriologicznie zgodnie z najwyższymi europejskimi normami.

Wyroby są tworzone dzięki nowoczesnemu wyposażeniu oraz przy udziału wysoko wykwalifikowanej załogi. Świetny zespół pracowników oraz nowoczesne maszyny sortujące, pralnicze, szyjące pozwalają osiągnąć wysoką jakość w przystępnej cenie.

W ofercie naszych wyrobów znajdą Państwo poduszki, pierzyny, kołdry i jaśki. Do ich produkcji używamy puchu, półpuchu oraz z pierza dartego.

Dzięki współpracy z wieloma firmami handlowymi na terenie całego kraju oraz rozbudowanej sieci dystrybucji wyroby EURO-PUCH można kupić w sklepach w całej Polsce.


EURO-PUCH ciągle się rozwija. Z roku na rok pozyskujemy nowych klientów i rozszerzamy dystrybucję.

Sprzedaż bezpośrednią prowadzimy w Jędrzejowie przy ul. Przemysłowej 9c. Do punktów sprzedaży na terenie całego kraju dostarczamy towar własnym transportem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od ósmej do siedemnastej.

Stałym odbiorcom gwarantujemy ciągłość dostaw, stosowne rabaty oraz wygodne sposoby rozliczania płatności.

Realizujemy również dla naszych klientów indywidualnych zamówienia na podstawie przestawionych wzorów i próbek materiałów.

GALERIA